Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie, dbałość o szczegóły, indywidualne podejście do każdego, nawet najmniejszego zamówienia. To właśnie nas wyróżnia na tle innych kwiaciarni mieszczących się w mieście Gliwice. Jesteśmy w stanie wykonać każde zamówienie i pilnujemy, by każde z zamówień dotarło do rąk Odbiorcy. Dzięki temu możesz być spokojny o swoje kwiaty. Możesz złożyć zamówienie, możesz nam zaufać, a o resztę możesz być zupełnie spokojny. Świeżość kwiatów to również jeden z naszych priorytetów. Nigdy nie wysyłamy starych i nieświeżych kwiatów. Masz 100% gwarancji, że Twoja przesyłka kwiatowa do Gliwic będzie piękna i świeża i długo będzie cieszyć oko obdarowywanej osoby. Poczta, która pozwoli przesłać życzenia na każdą okazję? Tak – to my!

Co sądzą o nas klienci?

Otrzymaliśmy na przestrzeni lat wiele podziękowań od klientów. Zarówno od tych, którzy zamówienia składali, jak i od tych, którzy je otrzymywali. Część z tych podziękowań możesz przeczytać na samym dole tej strony. Klienci cenię przede wszystkim terminowość i punktualność kuriera oraz to, że kwiaty wręcza w sposób profesjonalny, co w innych kwiaciarniach nie jest na porządku dziennym. Klienci naszej kwiaciarni cenią sobie również bogaty asortyment kwiatów ciętych, bukietów, kwiatów doniczkowych oraz szeroką gamę usług dot. pogrzebów, ślubów i dekorowania. Przez lata zaufało nam tysiące osób, których nigdy nie zawiedliśmy. Przekonaj się sam!

Nigdy nie wysyłałem kwiatów, jak to zrobić?

Sprawa jest zatem bardzo prosta. Możesz zamówić kwiaty najszybciej przez nasz sklep internetowy. Kliknij TUTAJ, by do niego wejść i wysłać kwiaty do Gliwic, Zabrza i okolic. Wybierasz bukiet ze względu na typ kwiatów, okazję, cenę, kolorystykę. Do wyboru masz ponad 150 produktów, a każdy z nich najwyższej jakości. Róże, tulipany, frezje, bukiety mieszane – na każdą okazję. Na pewno znajdziesz coś interesującego, a jeśli nie – to zawsze możesz się z nami skontaktować.

Możesz zamówić kwiaty pisząc do nas lub telefonując. Dane do kontaktu z nami znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Zapraszamy do kontaktu.

Na jakie okazje mogę wysłać kwiaty?

Polecamy wysyłanie kwiatów na każdą okazję i bez okazji :-) Najczęściej kwiaty są zamawiane na Urodziny, Imieniny, Rocznicę, Przeprosiny, Walentynki, Dzień Kobiet. Często zamawiane są także bukiety gratulacyjne, dla koleżanek z pracy, partnerów biznesowych. Okazji do wysyłania kwiatów może być co najmniej kilkadziesiąt. Według nas każdy dzień jest wspaniałą okazją na podarowanie bliskiej Ci osobie pachnącego, świeżego bukietu kwiatów.

Potrzebuję więcej informacji lub fachowej pomocy

Nasz Doradca Kwiatowy pomoże Ci w każdej kwestii związanej z wyborem kwiatów czy złożeniem zamówienia. Możesz się z nim skontaktować telefonicznie / mailowo lub też za pośrednictwem czatu na żywo, który znajduje się w naszym sklepie internetowym. Służymy fachową pomocą przy wyborze odpowiedniego do okazji bukietu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek niejasności, problemów i pytań.