O Nas

Układanie kwiatów to sztuka. Sztuką jest też doręczyć je w sposób profesjonalny i taktowny. My to potrafimy. Do Ciebie należy tylko wybranie bukietu (a i to możemy zrobić za Ciebie :-), my zajmujemy się resztą. Działamy na rynku kwiaciarni gliwickich już wiele lat i przez ten czas zapewniliśmy sobie duże grono zadowolonych klientów. Nic nie cieszy nas bardziej niż uśmiech osoby obdarowywanej kwiatami.

Dzięki współpracy z najlepszą hurtownią kwiatów w Katowicach – jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie każdą ilość kwiatów. Potrzebujesz wysłać 100 czerwonych róż? Nie ma problemu. Chcesz podarować komuś bukiet z tulipanów ? Załatwimy. Nasza Poczta i wysyłka kwiatowa potrafi zdziałać cuda!

Mamy w naszej ofercie ponad 150 wzorów bukietów, na każdą możliwą okazję. Możemy również wykonać kompozycję wedle Twoich wskazówek. Mówisz nam czego potrzebujesz, a my to organizujemy.

Kwiaty do firmy, kwiaty na ślub, na pogrzeb – takie usługi mamy również w swojej ofercie. Doręczamy na konkretną godzinę – 7 dni w tygodniu. Urodziny szefowej, bukiet gratulacyjny,  ślub koleżanki – napisz lub zadzwoń, a doręczymy o czasie piękne kwiaty z Twoimi życzeniami.

Dbamy o jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo. Płatności realizowane są przez największego pośrednika płatności online w Polsce – firmę PAYU. Możesz zatem zapłacić za kwiaty przelewem internetowym, przelewem zwykłym, kartą, Paypalem lub gotówką. Posiadamy nawet opcję przelewu walutowego z zagranicy. Wszystko po to, żebyś komfortowo mógł złożyć u nas zamówienie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, a w przypadku pytań lub wątpliwości – skontaktuj się z nami.

Zespół kwiaciarnia.gliwice.pl

Co robimy najlepiej ?

Bukiety Kwiatów i Kwiaty Doniczkowe: 95%
Kosze Prezentowe: 88%
Pakowanie Ozdobne: 75%

kwiaty_do_gliwic