Kwiaty do Firmy

Polecamy skorzystanie z naszych usług, gdy chcesz wysłać kwiaty gratulacyjne lub w ramach podziękowań np. do partnera biznesowego, szefa, współpracownika. Doręczymy je profesjonalnie na ręce osoby obdarowywanej.

Kwiaty do Domu

Wybierz bukiet, złóż zamówienie, a kwiaty doręczymy w każde miejsce w Gliwicach i w promieniu 20 kilometrów zupełnie za darmo. Doręczenie już w 2 godziny od złożenia zamówienia. Sprawdź sam i zamów teraz.

Kwiaty na Ślub

Bliska Ci osoba bierze ślub? Wyślij jej piękny bukiet kwiatów z życzeniami ślubnymi, a my doręczymy go do nowożeńców – do kościoła, USC, restauracji. Wybierz tylko czas i miejsce, my zajmiemy się resztą.

Zobacz jak szybko i prosto działa nasza Poczta z kwiatami.

Wysyłka kwiatowa jeszcze nigdy nie była prostsza. Przy pomocy kilku kliknięć i 5 minut Twojego czasu możesz zamówić bukiet kwiatów, który doręczymy w Gliwicach i okolicach. Piękne bukiety z róż, alstromerii, frezji, tulipanów, słoneczników oraz piękne kwiaty doniczkowe. Jak je doręczyć?

 

kwiaty_gliwice_poczta

Wręczanie kwiatów

Myśląc o prezencie urodzinowym czy imieninowym bardzo często kwiaty przychodzą nam na myśl, szczególnie jeśli jubilat to kobieta.

Rzeczywiście bukiet kwiatów będzie idealnym prezentem lub dodatkiem do innego prezentu, pod warunkiem oczywiście. Zdecydowana większość kobiet przyjmie taki prezent z przyjemnością. Jeżeli chodzi o mężczyzn to jak najbardziej polecamy, by takie prezenty kwiatowe im wręczać. Można spotkać się z powszechnymi dość opiniami, że nie powinno wręczać się kwiatów mężczyznom, proszę jednak zignorować takie uwagi. Kwiaty to prezent bardzo dobry dla mężczyzny pod warunkiem, że nie będzie to bukiet np. w różowym kolorze. Polecamy wtedy podarowanie np. anturium, słonecznika, lilii lub kwiatów doniczkowych takich jak storczyk, guzmania czy też anturium w wersji doniczkowej. Popularne dla mężczyzny są też bukiety w tonacji niebieskiej.

Czy powinniśmy wręczać kwiaty z okazji jubileuszu i rocznicy? Jak najbardziej tak. Najczęściej wybieranymi na tę okazję są kompozycje w koszu – z kwiatów mieszanych, czy też okazały kosz róż, bardzo często z kwiatami w ilości odpowiadającej danemu jubileuszowi. Bardzo często na prezent taki składa się więcej osób, dzięki temu za mały wydatek można przesłać wyjątkowy i duży kosz kwiatów. Kwiaty z okazji rocznicy to według nas prezent idealny, często łączony z koszem delikatesowym.

 

kwiaciarnia_z_gliwic

Polecamy wysyłanie kwiatów bez specjalnej okazji. Czy nie jest miło otrzymać świeży i pachnący kwiatowy prezent tak po prostu, bez okazji? Ruszamy Ci z pomocą w tej kwestii. Mamy w swojej ofercie dziesiątki wzorów bukietów niezobowiązujących. Możesz dodac do nich dedykację i masz gwarancję, że Twoje zamówienie zawsze będzie anonimowe, o ile nie podpiszesz się na bileciku. Chcesz wyznać, że skrycie kogoś kochasz? Teraz to nie problem. Podaj dane osoby, dla której chcesz wysłać kwiaty, wpisz dedykację, zapłać online, a my zajmiemy się resztą.

kwiaciarnia_online_gliwice